9:00-17:00

Pn-Pt

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Budynek Spektrum Tower XV p.

+48 690 383 476

Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

Zakres usług

SPRZEDAŻ

SKUTECZNA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NIE JEST PROSTYM ZADANIEM, ALE STANOWI REZULTAT CAŁEGO PROCESU PRZYGOTOWANIA I WDROŻENIU SKUTECZNEJ STRATEGII MARKETINGOWEJ.

Potrafimy zrobić wszystko, żeby jak najszybciej i w jak najlepszej cenie sprzedać powierzoną nam przez Ciebie nieruchomość.  Na ostateczny efekt, czyli korzystną dla Ciebie transakcję sprzedaży składa się wiele elementów. Znamy je wszystkie i potrafimy skutecznie zastosować.

Początkiem procesu sprzedaży nieruchomości jest przygotowanie idealnej oferty. Następnie przystępujemy do skutecznego prezentowania nieruchomości. Zajmujemy się zarówno skutecznym pozycjonowaniem oferty w Internecie, jak również posługujemy się naszą siecią kontaktów z osobami zainteresowanymi nabyciem nieruchomościami oraz innymi licencjonowanymi pośrednikami zrzeszonymi w sieci MLS.

WYNAJEM

POTRAFIMY SKUTECZNIE ZNAJDOWAĆ NAJEMCÓW. KORZYSTAMY Z BAZY POSIADANYCH KONTAKTÓW ORAZ WDRAŻAMY OPTYMALNĄ STRATEGIĘ POZYCJONOWANIA PRZYGOTOWANEJ PRZEZ NAS OFERTY.


Mamy świadomości, że znalezienie właściwego najemcy nie jest łatwym zadaniem. Nie chodzi tu tylko o samo zawarcie umowy, ale o znalezienie najemcy, któremu będziemy mogli bez obaw powierzyć podstawowy składnik naszego majątku jakim jest mieszkanie. Nigdy nie staramy się znaleźć najemcy za wszelką cenę, ale zwracamy uwagę, czy będzie to osoba, która gwarantuje dotrzymanie warunków umowy. Ostateczną decyzję pozostawiamy oczywiście wynajmującemu.
W przypadku najmu lokali mieszkalnych zachęcamy do zawierania umów najmu okazjonalnego, ponieważ w najwyższym stopniu chronią one interes właściciela mieszkania w przypadku nie przestrzegania przez najemcę warunków umowy. W przypadku najmu lokali użytkowych zachęcamy do zawierania umów najmu instytucjonalnego, które, podobnie jak w przypadku najmu okazjonalnego, w najwyższym stopniu zabezpieczają interes wynajmującego w przypadku niewywiązywania się przez najemcę z warunków umowy.

ZAKUP

ZAKUP WŁAŚCIWEJ NIERUCHOMOŚCI BYWA CZĘSTO TRUDNIEJSZY OD SKUTECZNEJ SPRZEDAŻY. OSOBY POSZUKUJĄCE SAMODZIELNIE NIERUCHOMOŚCI SZYBKO MOGĄ PRZEKONAĆ SIĘ, ŻE NA RYNKU JEST WPRAWDZIE WIELE DOSTĘPNYCH OFERT, ALE TRUDNO JEST ZNALEŹĆ TAKĄ, KTÓRA SPEŁNIA OCZEKIWANIA I MIEŚCI SIĘ W PRZYJĘTYM BUDŻECIE.


Znamy rynek nieruchomości i wiemy co jest aktualnie dostępne. Wiemy, które nieruchomości warto kupić a których należy się wystrzegać. Dzięki szerokiej sieci kontaktów i współpracy z innymi pośrednikami mamy dostęp także do tych nieruchomości, jakie nie są publicznie oferowane.
Podejmowane przez nas działania nie ograniczają się do wyszukania nieruchomości i przysłowiowego otwarcia drzwi do mieszkania. Pomagamy naszym klientom przejść przez cały proces zakupu nieruchomości, obejmujący m.in. kompletowanie niezbędnych dokumentów i wyjaśnianie kwestii prawnych. Dzięki kontaktom z doradcami kredytowymi pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego finasowania.

NAJEM

POSIADAMY BAZĘ OFERT ORAZ ROZLEGŁĄ SIEĆ KONTAKTÓW Z WŁAŚCICIELAMI NIERUCHOMOŚCI I INNYMI POŚREDNIKAMI, DLATEGO JESTEŚMY W STANIE ZAPROPONOWAĆ NASZYM KLIENTOM NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNE NIERUCHOMOŚCI.Działamy zarówno na rynku mieszkaniowym i komercyjnym. Umiemy wyszukiwać nieruchomości odpowiadające sprecyzowanym potrzebom naszych klientów, jak również służyć doradztwem gdy klient nie ma jasno sprecyzowanych oczekiwań.  Podejmowane przez nas działania nie ograniczają się do samego wyszukiwania i prezentowania ofert. Zajmujemy się także przygotowaniem umów najmu i przekazywaniem lokali. W przypadku umów najmu okazjonalnego służymy naszym klientom w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji i towarzyszymy ich podczas wizyty u notariusza.

+48 690 383 476

ZNAJDŹ SIĘ W SWOIM WYMARZONYM MIEJSCU
KLIKNIJ W PRZYCISK ABY SKONTAKTOWAĆ SIE Z NAMI