9:00-17:00

Pn-Pt

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Budynek Spektrum Tower XV p.

+48 690 383 476

Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

O nas

KILKA SŁÓW O NAS

KIM JESTEŚMY ?

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

DECYDUJĄC SIĘ NA POWIERZENIE SPRAW ZWIĄZANYCH Z OBROTEM NIERUCHOMOŚCIAMI KORZYSTASZ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA I PROFESJONALIZMU W OFEROWANIU NIERUCHOMOŚCI I DORADZTWA PRAWNEGO.

Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i skuteczność transakcji. Sprawdzamy stan prawny oferowanych nieruchomości. Badamy prawo stron do reprezentacji przy  zawarciu umowy. Dzięki podejmowanym przez nas działaniom proces sprzedaży lub najmu nieruchomości przebiega u nas sprawnie i bezpiecznie.

WYRÓŻNIA NAS SKUTECZNOŚĆ I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI.

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie w usługach pośrednictwa na warszawskim rynku nieruchomości. Wyróżnia nas kompleksowe podejście oraz fachowe doradztwo. Naszym klientom proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania w obrocie nieruchomościami. Umiemy docenić potencjał, lokalizację i zagospodarowanie przestrzenne nieruchomości. Potrafimy wsłuchiwać się w potrzeby klientów, preferując indywidualne podejście do zgłaszanych potrzeb.

W przeciwieństwie do niektórych innych pośredników nie ograniczamy się do prezentowania nieruchomości, ale pomagamy w całym procesie obrotu nieruchomościami od przyjęcia oferty aż do finalizacji transakcji najmu lub sprzedaży oraz przekazania lokalu.

zdjęcie profilowe Agnieszka2

AGNIESZKA GIZIŃSKA

Współtwórca i pomysłodawca Biura Nieruchomości Cosmopolitan, które prowadzi razem z mężem. Pracuje jako Agent Nieruchomości w zakresie sprzedaży, kupna i najmu mieszkań, domów, lokali biurowych i komercyjnych, a także działek i terenów inwestycyjnych. Osoba zaangażowana w pracę i kontakt z klientami. Odpowiada za wizerunek firmy i buduje jej markę oraz rozpoznawalność w branży nieruchomości. Osoba kontaktowa, potrafiąca pracować z ludźmi i nawiązywać z nimi bardzo dobre relacje. Przodująca w budowaniu relacji długofalowych. Kręgosłup i mózg tej firmy, mająca na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych w zakresie skutecznej i sprawnej sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości. Projekt Cosmopolitan to jej autorski pomysł. Powstał z marzeń i pasji do stworzenia idealnie działającej firmy. W realizację tego projektu włożyła całe swoje serce, bo wie, że cel i sukces osiągają tylko Ci, którzy pracują z pasji. W pełni zaangażowana w swoją pracę, zawsze daje z siebie więcej niż od niej wymagają. Jej doświadczenie oraz spokój w jaki podchodzi do pracy został doceniony i zauważony przez nie jednego klienta.

TOMASZ GIZIŃSKI

Adwokat i współtwórca Biura Nieruchomości Cosmopolitan. Sprawuje opiekę prawną nad sprawami formalnymi biura. Przez jego ręce przechodzą umowy pośrednictwa, umowy przedwstępne sprzedaży (umowy cywilno-prawne) i umowy najmu. Dzięki niemu klienci biura mogą być pewni, że przystępując do transakcji mogą być spokojni o treść i poprawność wszelkich dokumentów potrzebnych do tej czynności. Idealny strateg i negocjator. Pozostaje w cieniu, bycie na pierwszym planie i bezpośredni kontakt z klientami oddał w prowadzenie żony. Doskonale radzi sobie z trudnymi, skomplikowanymi sprawami dot. Sytuacji prawnej nieruchomości. Wie, jak chronić interesy nie tylko swoje i żony, ale także klientów biura. Osoba idealnie sprawdzająca się w sytuacjach podbramkowych, trudnych i w takich, gdzie nikt nie widzi światełka w tunelu i logicznego wyjścia z sytuacji. Ratował zespół z nie jednej opresji i wyprowadził na prostą niejedną, wiszącą na włosku transakcję. Oaza spokoju i umysł analityczny. Solidny trzon przedsiębiorstwa. Czynny adwokat prowadzący cały czas swoją kancelarię prawną. Osoba do której zwraca się każdy mający problem nie do rozwiązania. Niezwykle zaangażowany w swoją pracę, ale i wspierający swoją żonę w projekcie Cosmopolitan. Podpora i ostoja całego zespołu.

NASZA WIZJA I MISJA

NASZA WIZJA

Naszą wizją jest zapewnienie naszym Klientom najwyższego standardu obsługi. Zależy nam, aby z naszych rąk jak najwięcej osób znalazło swoją idealną nieruchomość.

Dbamy o szczegóły i detale. Jesteśmy z klientem od momentu podpisania umowy pośrednictwa aż do przekazania kluczy do lokalu. 
PRACUJEMY Z SERCEM. Jesteśmy oddani swojej pracy, ponieważ zadowolony klient  i udana transakcja to najwyższa nagroda. Cieszymy się każdym sukcesem. Nie dzielimy nieruchomości i klientów na lepszych i gorszych. JESTEŚMY DLA WSZYSTKICH. Swoim zaangażowaniem i perfekcyjnością pracujemy na swoje dobre imię. ZALEŻY NAM. Nie załatwiamy spraw na szybko, aby jak najprędzej cieszyć się z zarobionej prowizji. MYŚLIMY PRZYSZŁOŚCIOWO. Wiążemy się z naszymi klientami na dłużej. Nie bierzemy udziału w tzw. Szybkich strzałach. Budujemy społeczność. Pracujemy i myślimy inaczej.

Jesteśmy tu dla CIEBIE – dołączysz do NAS ?

NASZA MISJA

Zrywamy ze stereotypami ! Naszą misją jest zmiana myślenia o agentach nieruchomości !

Naszym celem jest ucywilizowanie rynku nieruchomości tak, aby sprzedaż nieruchomości czy ich wynajem odbywał się tak jak na Zachodzie. Kończymy z transakcjami na własną rękę i oddajemy swoje najcenniejsze aktywa, jakimi są nieruchomości, w ręce profesjonalistów. Zależy nam, aby tak jak w przypadku usług prawniczych, gdzie klienci raczej nie prowadzą sami swoich spraw, także w przypadku transakcji nieruchomościami zdawali się na pomoc profesjonalistów. Będąc członkami elitarnego stowarzyszenia WSPON oraz systemu MLS chcemy cywilizować rynek nieruchomości i dawać sobą przykład innym agentom, aby inspirując się wysokimi standardami naszej pracy, zaczęli działać na podobnym poziomie. Lubimy rywalizację i konkurencję, ale gramy tylko na uczciwych zasadach.

0 +
SPRZEDANYCH DOMÓW
0
SPRZEDANYCH MIESZKAŃ
0 +
WYNAJĘTYCH BIUR
0
SPRZEDANYCH DZIAŁEK

+48 690 383 476

ZNAJDŹ SIĘ W SWOIM WYMARZONYM MIEJSCU

KLIKNIJ W PRZYCISK ABY SKONTAKTOWAĆ SIE Z NAMI